22 Yaşındaki Selin Öztürk 66 Gündür Kayıp: Ailesinden Yürek Burkan Çağrı

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Selin Öztürk’ten 66 gündür haber alınamıyor. Öztürk, annesine “Babama gidiyorum” diyerek evden çıkmıştı. Ailesi, bayramı hüzün içinde geçirdi.

SEVGİLİ KIZIMDAN 66 GÜNDÜR HABER ALAMIYORUZ

Şehzadeler ilçesinde annesi Yeliz Karalar’ın evinde kalan Selin Öztürk, 16 Nisan’da “Babama gidiyorum. Duş alıp geleceğim” diyerek evden çıktı. Eve dönmeyen kızını bulamayan Karalar, polise kayıp ihbarında bulundu. Karalar, kızının hayatından endişe ettiğini ve zaman geçtikçe umutlarının tükendiğini belirtti. Manisa polisi, cinayet şüphesiyle soruşturmayı derinleştiriyor.

BAYRAMI KÖTÜ GEÇİRDİM

Kurban Bayramı’nı buruk geçirdiklerini söyleyen Yeliz Karalar, “Herkesin evladı annesinin elini öptü. Ben gözüm kapıda, kulağım telefonda bekledim. Ne uykum kaldı ne sinir sistemim. Bayramı kötü geçirdim” dedi.

ÖLÜYSE EN AZINDAN BİR MEZAR YAPTIRAYIM

Kızının akıbetiyle ilgili hiçbir şey öğrenemediğini ifade eden Yeliz Karalar, “Kime sorsam, tek cümle alıyorum: ‘Arıyoruz.’ Kızım sürekli evden kaçan biri değildi. İnsan hayatı bu kadar ucuz mu? Kızımı sağlam bir yere kapattılar ya da öldürdüler. Bir an önce benim kızımı bulsunlar. Diriyse sağ salim getirsinler. Ölüyse en azından bir mezar yaptırayım” dedi.

ÇOCUĞUMUN CENAZESİNİ ALMIŞ GİBİ OLDUM

15 gün önce Adli Tıp’a DNA örneği vermeye gittiğini belirten Yeliz Karalar, “Kızımı ya bulacağım ya bulacağım. Bu işin içinde parmağı olan kim olursa olsun, onlara gün yüzü göstermemek için elimden geleni yapacağım. Adli Tıp’a DNA örneği verdiğimde sanki çocuğumun cenazesini almış gibi oldum. İnşallah DNA örneğim orada kalır da kızımı sağ salim bulurum. Bulduğumda kızımı kimsenin eline bırakmayacağım. Sağ olarak bulsunlar, bir gece koynumda yatırayım, ondan sonra tedavi ettireceğim” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x